رمز و راز یک سوپ خوشمزه و فوری!

[ad_1]

یک سوپ خوشمزه و مقوی همیشه میتونه در سفره‌ی ما برای خودش جایی داشته باشه. چه در مهمونی‌ها و مجالسمون، یا در سفره‌های خودمانی و میان وعده‌های روزانه!

 

رمز و راز یک سوپ خوشمزه و فوری!

 

سوپ به خاطر خواص بسیار زیاد و کالری کمی که داره لازمه در سبد غذایی همه ما وجود داشته باشه! برای همینه که بسیاری از ما در طول هفته این خوراکی مفید رو طبخ می‌کنیم و یا در مهمونی‌هامون برای نشان دادن هنر آشپزیمون سوپ رو در کنار دیگر غذا‌ها سرو می‌کنیم.

اما یکی از مراحل نسبتاً دشوار آماده‌کردن سوپ، تهیه عصاره مرغ و گوشت برای مایه سوپ هامونه. چون علاوه بر اینکه زمان و انرژی زیادی از ما می‌بره، هزینه‌ی بالایی هم برای خرید گوشت مرغ و بره یا گوساله باید بپردازیم.

برای همین امروز تصمیم داریم به شما محصولی رو معرفی کنیم که مقرون به صرفه و آشپزی با آن بسیار آسان و سریع است.

شما با جایگزینی “عصاره‌های الیت” در غذا‌ها و مخصوصاً سوپتون به جای تهیه عصاره‌ی آب مرغ و یا آب قلم هم در وقت و هم در هزینه‌های خود صرفه جویی می‌کنید.

عصاره‌های الیت از مواد طبیعی و عصاره واقعی مرغ، بره و گوساله تهیه می‌شوند. در نتیجه خواص و مزه مرغ و گوشت را به طور کامل به غذاتون انتقال می‌دهد. در عصاره‌های الیت به جای استفاده از نگهدارنده، از نمک استفاده می‌شود. به همین دلیل نیاز به افزودن نمک به غذاتون نیست.

به علاوه اینکه با افزودن عصاره مرغ یا گوشت الیت، سوپتون بسیار سریعتر “جا می‌افته” و آماده سرو میشه.

ضمناً عصاره الیت بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه بوده و دیگه نیازی به پرداخت مبالغ بالا برای خرید گوشت و مرغ نیست.

شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت www.manoelite.com به هزاران دستور آشپزی دسترسی پیدا کنید. همچنین اگر شما هم دست پخت خوبی دارید دستور‌های آشپزیتون رو با اسم خودتون در این سایت ثبت کنید!

[ad_2]

بک لینک

دانلود کتاب

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*